13 - 09 - 2015

 Wyniki przesłuchań do spektaklu "Harry Potter"

 

 

 

PROTOKÓŁ Z PRZESŁUCHAŃ WSTĘPNYCH DO BIELSKIEJ AUTORSKIEJ SZKOŁY AKTORSKIEJ IM. A. OSIECKIEJ
 
12 i 13 września 2015, Bielsko-Biała
 
Po przesłuchaniu 77 kandydatów komisja w składzie: 

Agnieszka Szulakowska-Bednarczyk- instruktor teatralny, reżyser przedstawienia "Harry Potter"
Jagoda Krzywicka- aktorka Teatru Polskiego w Bielsku-Białej
Weronika Bednarczyk- Akademia Filmu i Telewizji w Warszawie 
Witold Bączyk- operator filmowy, fotosista
Oskar Machalica- sekretarz
 
postanowiła:
 
- zakwalifikować do udziału w spektaklu "Harry Potter"
- przyjąć w poczet uczniów BASA im. A. Osieckiej na rok szkolny 2015/2016 (do poszczególnych grup)
- objąć opieką menadżerską i artystyczną następujące osoby:
 
! kolejność na liście wg uzyskanych punktów (25 punktów maksymalnie)
 
1. Gruszka Aleksandra (25 pkt)- grupa "B"
2. Krajniewska Monika (25 pkt)- grupa "C"
3. Leś Sara (25 pkt)- grupa "B"
4. Magiera Alicja (25 pkt)- grupa "D"
5. Płaczek Joanna (25 pkt)- grupa "D"
6. Seweryn Oskar (25 pkt)- grupa "C"
7. Sikora Maria (25 pkt)- grupa "D"
8. Wardyński Mateusz (25 pkt)- grupa "D"
9. Urbaniec Zuzanna (24 pkt)- grupa "D"
10. Pławecka Karolina (23 pkt)- grupa "D"
11. Gawron Kamil (22 pkt)- grupa "C"
12. Żmij Krzysztof (22 pkt)- grupa "B"
13. Majdak Jakub (21 pkt)- grupa "C"
14. Pławecka Maja (21 pkt)- grupa "B"
15. Szwed Klaudia (21 pkt)- grupa "C"
16. Teodorowicz Igor (21 pkt)- grupa "D"
17. Wątroba Zofia (21 pkt)- grupa "C"
18. Czerwińska Patrycja (20 pkt)- grupa "C"
19. Kłusak Milena (20 pkt)- grupa "B"
20. Loranc Alicja (20 pkt)- grupa "B"
21. Loranc Franciszek (20 pkt)- grupa "C"
22. Mulsson Wioletta (20 pkt)- grupa "D"
23. Obracaj Dawid (20 pkt)- grupa "D"
24. Semik Piotr (20 pkt) grupa "B"
25. Tudyka Nicole (20 pkt)- grupa "D"
 
LISTA REZERWOWA  (WG UZYSKANYCH PUNKTÓW; PO ZWOLNIENIU SIĘ MIEJSCA NA LIŚCIE GŁÓWNEJ):
 
1. Gruszka Amelia 
2. Matejko Zuzanna
3. Pławecka Julia
4. Filipek Maria 
5. Przybyła Barbara
6. Jarczyk Karolina
7. Urbaniec Karolina
 
Pozostałe, niewymienione osoby nie przeszły pomyślnie przesłuchań.
 
Spotkania grup:
 
Grupa "B"- środa (16 września) godz. 16:30 ul. Cieszyńska 2
Grupa "C"- środa (16 września) godz. 18:30 ul. Cieszyńska 2
Grupa "D"- poniedziałek (14 września) godz. 17:00 ul. Cieszyńska 2
 
Komplet informacji o zajęciach, próbach znajdziecie Państwo na www.paris-paris.pl. W razie pytań proszę dzwonić, nawet dziś tel 883 904 506

Pozdrawiamy i gratulujemy!
 
 

18 - 08 - 2017

 

Przesłuchania do Bielskiej Szkoły Aktorskiej.

06 - 07 - 2017

 "Truskawki w Milanówku" - piosenki na urodziny Marii Koterbskiej - koncert

30 - 03 - 2017

 Rekrutacja na letnie warsztaty aktorskie i wokalne rozpoczęta.

Ilość miejsc ograniczona.

30 - 03 - 2017

 Maksymilian Bednarczyk oraz Mateusz Wardyński z Bielskiej Szkoły Aktorskiej odtwórcami głównych ról w filmie "Nic się nie stało". 

30 - 03 - 2017

 Ogólnopolski Konkurs Recytatorki - eliminacje miejskie. I i II nagroda dla uczniów Bielskiej Szkoły Aktorskiej im. A. Osieckiej.

30 - 03 - 2017

 Bielski Festiwal Słowa 2017 - 10 głównych nagród dla uczniów Bielskiej Szkoły Aktorskiej.

30 - 03 - 2017

 

Agnieszka Szulakowska-Bednarczyk

Nagrody i wyróżnienia

04 - 01 - 2017

Zimowe warsztaty aktorskie w Bielskiej Szkole Aktorskiej.

25 - 10 - 2016

 Koncert Zaduszkowy Bielskiej Piwnicy Artystycznej - 31 października godz. 18.00 - Klub Klimat

www.kompmar.net.pl